Informujemy, iż dn. 26.09.2016 r. w siedzibie ADM Chorzów Sp. z o.o. przy ul. Chopina 10/2 w Chorzowie w godzinach między 8 a 12.00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej, w związku z powyższym w przypadku wszelkich zgłoszeń prosimy o kontakt pod numerami telefonów komórkowych:
Opiekunowie Wspólnot:
- Katarzyna Gold 693 667 676
- Joanna Chmielecka 663 667 474
- Karol Chamera 885 667 272
- Justyna Witkowska 603 667 373
- Krystyna Beiner – Madejak 721 726 060
- Dawid Jans 724 556 565
- Donata Świtała 663 607 575
- Anna Zawadowicz 667 535 554
- Kamil Wnuk 695 03 050
- Aleksandra Juszczyk – Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju
Dział Nadzoru nad remontami:
- Zuzanna Zaria Zarine – 667 555 151
Odczyty i wymiana podzielników realizowane przez firmę Energosystem na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o.:
24.09.2016 r. - SOBOTA:
UL. GAGARINA 13 godz. 9-12.00
UL GAGARINA 15 godz. 9-12.00
UL. GAGARINA 21 godz. 12-15.00
UL. GAGARINA 23 godz. 12-15.00
Prosmiy o udostępnianie mieszkań.
Hajduki | 3 Maja 156 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Kalidego 15 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Kalidego 23 Traugutta 2-2a | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Kalidego 41 Ficka 1 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Kalidego 43 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Katowicka 147 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Ks. Czempiela 25-31 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Pl. Mickiewicza 9 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | pl.Mickiewicza 12-13 | 15 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Ks. Czempiela 17 | 16 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Ks. Czempiela 19 | 16 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Ks. Czempiela 21 | 16 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Ks. Czempiela 23 | 16 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Mariańska 1-3c | 16 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Rejtana 4-14 | 16 wrzesień 2016 | 15:30-19:30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Chorzów II | 3 Maja 103 | 17 wrzesień 2016 | 08.00- 14.00 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Dojazdowa 1-5 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Hajduki | Dojazdowa 2-6 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Hajduki | Fredry 1-9 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Odrodzenia 10-12 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 14-16 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 18-20 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 2-4 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 6-8 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Prusa 10-12 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Prusa 2-4 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Prusa 3-5 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Prześwit 1-5 | 19 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 2 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 22-24 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 26-28 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 30-34 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Prusa 14-16 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Prusa 18-20 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Skrajna 20-30 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Śródmieście | Solskiego 1-11 | 20 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 1-3 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 17-19 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 21-23 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 38-42 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 44-46 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 48 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 5-7 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 9-11 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Skrajna 10-12 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Skrajna 1-3 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Śródmieście | Skrajna 4-8 | 21 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Hajduki | Lelewela 1 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 25-27 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 29-33 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 35-39 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 50-54 Podmiejska 54 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Skrajna 14-18 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Skrajna 32-34 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Skrajna 36-38 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | piątek, 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 |
Ruch | Skrajna 40-42 | 22 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Chorzów II | Asnyka 2-6 | 23 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Odrodzenia 41-45 | 23 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Prześwit 2-6 | 23 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Ruch | Skrajna 44 | 23 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 8 październik 2016 | 08.00- 14.00 |
Hajduki | Gagarina 1 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 4 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Niemcewicza 2-4 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Niemcewicza 6-10 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Odrowążów 5 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Orzeszkowej 2 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 10-12 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 2-8 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | Włodarskiego 3 | 26 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 10 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 12 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 14 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 16 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 6 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 8 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Niemcewicza 5-7 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Niemcewicza 9-11 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 14 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 16 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 18-24 | 27 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 13 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 15 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 17 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 18 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 19 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 10 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 11-13 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 1-3 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 4-6 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 8 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 26-32 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 36-40 | 28 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 21 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 23 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 25 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 27 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 12 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 16-18 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Obr.Chorzowa 20-24 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 42-46 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Podmiejska 48-52 | 29 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Gagarina 31 | 30 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Sempołowskiej 10-12 | 30 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Sempołowskiej 2-8 | 30 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | Staszica 2-8 | 30 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Hankego 2-6 Dąbrowskiego72-76 | 3 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Kilińskiego 1 Krasickiego 2 | 3 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 1 Chopina 11A | 3 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Śródmieście | Staszica 10-18 Podmiejska 34 | 3 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 15 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Chorzów II | Bogdaina 4-6 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Chorzów II | Dąbrowskiego 46 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Dąbrowskiego 50,50A | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Dąbrowskiego 61 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Hajducka 23 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Konopnickiej 5 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Konopnickiej 7 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 12 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 3 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 5 | 4 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Katowicka 53 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Katowicka 57 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Katowicka 59 ABCD | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 14 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 16 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krasickiego 18-20 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Różanka | Mielęckiego 40 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Ruch | Powstańców 58-60 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Ruch | Powstańców 71 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Śródmieście | Wolności 67 | 5 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Chorzów II | Cmentarna 14 | 6 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Hajduki | Krzywa 25-29 | 6 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Ruch | Powstańców 95-95A | 6 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Ruch | Pułaskiego 4 | 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Śródmieście | Urbanowicza 8-18 | 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Śródmieście | Wolności 70 | 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Śródmieście | Wolności 76 | 7 październik 2016 | 15.30 - 19.30 | sobota, 22 październik 2016 | 8.00- 14.00 |
Chorzów II | A. Krajowej 65 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Hajduki | Gnieźnieńska 18 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Hajduki | Jasińskiego 7 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Hajduki | Jasińskiego 9 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Ruch | Pomorska 1 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Ruch | Pomorska 1B | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Ruch | Ratuszowa 16-18 Wita Stwosza 4-6, Zamenhoffa 5 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Ruch | Ratuszowa 21 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Ruch | Ratuszowa 24 | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Śródmieście | Wróblewskiego 18, AB | 10 październik 2016 | 15.30-19.30 | sobota, 29 październik 2016 | 8.00-14.00 |
Informujemy, iż dn. 23.09.2016 r. (piątek) administracja ADM Chorzów Sp. z o.o. będzie nieczynna.
W tym dniu Pogotowie Awaryjne będzie pełnić całodobowy dyżur pod numerem telefonu:
604-718-165
1 |
Armii Krajowej | nr 104-106 | Ruch | 14.09 |
2 | Armii Krajowej | nr 141 A,B | Ruch | 14.09 |
3 | Armii Krajowej | 143 | Ruch | 14.09 |
4 | Armii Krajowej | 65 | Ruch | 14.09 |
5 | Armii Krajowej | 70 | Ruch | 14.09 |
6 | Armii Krajowej | 98 | Ruch | 14.09 |
7 | Armii Krajowej | 105 | Ruch | 14.09 |
9 | Brzozowa | nr 32-34 | Hajduki | 14.09 |
10 | Brzozowa | nr 36 | Hajduki | 14.09 |
11 | Brzozowa | 48 | Hajduki | 14.09 |
12 | Brzozowa | 50 | Hajduki | 14.09 |
13 | Chocimska | 4 | Ruch | 15.09 |
14 | Chocimska | 6 | Ruch | 15.09 |
15 | Chocimska nr 8-10, Wyspiańskiego nr 5 | Ruch | 15.09 | |
16 | Chodkiewicza | 1 | Ruch | 15.09 |
17 | Chodkiewicza | 1A | Ruch | 15.09 |
18 | Chodkiewicza | 1B | Ruch | 15.09 |
19 | Chodkiewicza | 3-3A | Ruch | 15.09 |
20 | Chodkiewicza | 5-5A | Ruch | 15.09 |
21 | Cieszyńska | nr 1, nr 1A, nr 1B | Ruch | 16.09 |
22 | Cieszyńska | nr 11, nr 11A, nr 11B | Ruch | 16.09 |
24 | Czempiela | nr 17 | Hajduki | 16.09 |
25 | Czempiela | nr 19 | Hajduki | 16.09 |
26 | Czempiela | nr 21 | Hajduki | 16.09 |
27 | Czempiela | nr 23 | Hajduki | 16.09 |
28 | Częstochowska | 18 | Ruch | 16.09 |
29 | Czysta | nr 2-4 | Ruch | 16.09 |
30 | Dąbrowskiego | 46 | Różanka | 19.09 |
31 | Dąbrowskiego | nr 67-69 | Ruch | 19.09 |
32 | Dąbrowskiego | nr 71-73 | Ruch | 19.09 |
33 | Dąbrowskiego | nr 77-79 | Ruch | 19.09 |
34 | Dąbrowskiego | nr 78 | Ruch | 19.09 |
35 | Dąbrowskiego | nr 80-84 | Ruch | 19.09 |
36 | Dąbrowskiego | nr 86-90 | Ruch | 19.09 |
37 | Dąbrowskiego | 61 | Różanka | 19.09 |
38 | Długa | 11 A,B,C | Ruch | 20.09 |
39 | Długa | nr 38-40 | Ruch | 20.09 |
40 | Długa | nr 44-48 | Ruch | 20.09 |
41 | Długa | nr 44A-48A | Ruch | 20.09 |
42 | Długa | nr 50A | Ruch | 20.09 |
43 | Długa | nr 50 | Ruch | 20.09 |
44 | Długa | 54D-E | Ruch | 20.09 |
45 | Długa | 5-5D | Ruch | 20.09 |
46 | Długa | 58-60 | Ruch | 20.09 |
47 | Długa | 6B-6C | Ruch | 21.09 |
48 | Długa | 7-7B | Ruch | 21.09 |
49 | Długa | nr 8-12 | Ruch | 21.09 |
50 | Długa | 9-9B | Ruch | 21.09 |
51 | Długa | 73 | Ruch | 21.09 |
52 | Dobrodzieńska | 29 | Ruch | 21.09 |
53 | Dobrodzieńska | 10,10 A | Ruch | 21.09 |
54 | Dojazdowa | 1-5 | Hajduki | 22.09 |
55 | Dojazdowa | 2-6 | Hajduki | 22.09 |
57 | Gagarina | 10 | Hajduki | 22.09 |
58 | Gagarina | 13 | Hajduki | 23.09 |
59 | Gagarina | 14 | Hajduki | 22.09 |
60 | Gagarina | 15 | Hajduki | 23.09 |
61 | Gagarina | 18 | Hajduki | 22.09 |
62 | Gagarina | 21 | Hajduki | 23.09 |
63 | Gagarina | 23 | Hajduki | 23.09 |
64 | Gagarina | 4 | Hajduki | 22.09 |
65 | Gagarina | 6 | Hajduki | 22.09 |
66 | Gagarina | 19 | Hajduki | 23.09 |
67 | Gnieźnieńska | 18 | Ruch | 23.09 |
68 | Górnicza | nr 13 | Ruch | 23.09 |
69 | Górnicza | 11 | Ruch | 23.09 |
70 | Hajducka | 23 | Różanka | 26.09 |
71 | Hajducka | 91 | Ruch | 26.09 |
73 | Jasińskiego | nr 7 | Ruch | 26.09 |
74 | Jasińskiego | nr 9 | Ruch | 26.09 |
75 | Jasna 31 | 31 | Ruch | 26.09 |
76 | Kasprowicza | 19 | Chorzów Stary | 26.09 |
77 | Kasprowicza | 11,11a | Chorzów Stary | 26.09 |
PRZEGLĄDY BĘDĄ PRZEPROWADZANE W GODZINACH OD 14.00 DO 18.00.
Prosimy o udostępnianie częśći wspólnych budynków tj. strychów i piwnic.
Osoby realizujące przegądy na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o. będą posiadały imienne identyfikatory z logiem firmy i hologramem.
Poniżej prezentujemy harmonogram odczytów podzielników co wraz z wymianą na radiowe.
Prosimy o udostępnianie mieszkań.
Oczyty będą realizowane przez firmę Energosystem na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o.
Harmonogram odczytu podzielników realizowany przez firmę Energosystme na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o. poniżej:
Chorzów II | 11 listopada 48-50 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Chorzów II | Brzozowa 32-34 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Chorzów II | Brzozowa 36 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Chorzów II | Brzozowa 50 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | 3 Maja 13- Miechowicka 29 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Katowicka 115-117 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Katowicka 183 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Kwiatowa 2 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Różanka | Miechowicka 16 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Brzozowa 48 | 12 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Karola Miarki 2 | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | pl.Mickiewicza 4 Wileńska 14 23Czerw | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | Słowackiego 1 | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | St. Batorego 82 | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | St. Batorego 84 | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | St. Batorego 88 | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | St.Batoreg 86 | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | Stalmacha 18,18a,18b | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Śródmieście | Św.Piotra 11a | 13 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | 3 Maja 12 - 23 Czerwca 3 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | 3 Maja 7-9 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Ficka 16 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Jubileuszowa 10 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Jubileuszowa 12 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Hajduki | Kasprowicza 11-11a | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Pawła 12 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Pudlerska 16 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Ruch | Siemianowicka 54 | 14 wrzesień 2016 | 15.30- 19.30 | sobota, 1 październik 2016 | 08.00-14.00 |
Dodatkowo informujemy, iż osoby przeporwadzające przeglądy gazowe będą posiadały imienne identyfikatory z logiem ADM i hologramem.
Bezpieczne Dziecko to Spokojny Rodzic
Twoje dziecko to największy skarb. A o skarby się dba!
Ubezpiecz swoją pociechę z ADM Chorzów
Uczniowie są bardzo aktywni i żywiołowi. O wypadek czy nieszczęście wcale nie jest trudno. Dlatego przygotowaliśmy dla Twojego dziecka ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
Dla kogo?
v przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,
v studentów,
v wychowanków domu dziecka, ognisk wychowawczych i innych ośrodków pracy z dziećmi i młodzieżą,
Gwarantujemy wypłatę świadczenia z ubezpieczenia, jeśli życie lub zdrowie Twojego dziecka poważnie ucierpi, np. dojdzie do złamania nogi, skręcenia nadgarstka, wybicia zęba, utraty wzroku lub słuchu na skutek :
v nieszczęśliwego wypadku w tym zawału serca,
v krwotoku śródczaszkowego,
v omdlenia lub ataku epilepsji,
v zdiagnozowania sepsy jak również pogryzienia przez psa,
życie lub zdrowie Twojego dziecka poważnie ucierpi, np. dojdzie do złamania nogi, skręcenia nadgarstka, wybicia zęba, utraty wzroku lub słuchu.
W jakich sytuacjach działa ubezpieczenie?
v w czasie nauki,
v w drodze do przedszkola lub szkoły,
v w czasie zajęć pozalekcyjnych,
v podczas uprawiania sportu (wyczynowo i rekreacyjnie),
v przez 24 godziny na dobę (w kraju i za granicą),
v w czasie wakacji.
O szczegóły zapytaj swojego Opiekuna bądź w siedzibie ADM Chorzów
Kontakt tel: 32 346 02 65,
601 066 260
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferta ubezpieczenia również dla osób niebędących klientami ADM Chorzów na atrakcyjnych warunkach.
Szczegółowe informacje pod numerami telefonów:
533 360 336
533 360 337
ZAPRASZAMY!!!
Zabezpiecz swoje mieszkanie przed wyjazdem na wakacje oraz ubezpiecz siebie w podróży
z ADM Chorzów
Wakacje to czas urlopów, a wzmożonej pracy złodziei. Nie daj się zaskoczyć. Nie wszystkiemu możesz zapobiec, ale przynajmniej ograniczysz straty.
Zadbaj o swoje mienie, by beztrosko mieć do czego wrócić!
v All risks – zagwarantuje Ci kompleksową ochronę Twojego mienia od wszystkich ryzyk m.in.
Zadbaj również o siebie w czasie urlopu!
vUbezpiecz siebie i rodzinę a otrzymasz:
Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa!
O szczegóły zapytaj swojego Opiekuna bądź w siedzibie ADM Chorzów
Kontakt tel: 32 346 02 65,
601 066 260
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oferta ubezpieczenia również dla osób niebędących klientami ADM Chorzów na atrakcyjnych warunkach.
Szczegółowe informacje pod numerami telefonów:
533 360 336
533 360 337
ZAPRASZAMY!!!
ZAPROSZENIE
ADM Chorzów Sp. z o.o. serdecznie zaprasza Właścicieli nw. Wspólnot Mieszkaniowych:
- Długa 5-5d
- Dłuaga 7-7b
- Długa 9-9b
- Długa 11 abc
- Długa 6b-6c
- Urbanowicza 8-18
- W. Hankego 4-6, Dąbrowskiego 72-76
- Chodkiewicza 5-5a
- Krasickiego 5
na spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia z Unii Europejskiej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach dla inwestycji polegających na przyłączeniu budynków do sieci ciepłowniczej oraz termomodernizacji w ramach działania 1.7 – Kompleksowa likwidacja niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko-dąbrowskiej oraz poddziałania 1.7.1 – Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach mieszkalnych w konurbacji śląsko-dąbrowskiej.
Termin i miejsce spotkania:14 lipca 2016 r. (czwartek), Starochorzowski Dom Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie o godzinie 17:00.
UWAGA NA OSZUSTÓW!
ADM Chorzów Sp. z o.o. informuje, że osoby odczytujące wodomierze posiadają imienne identyfikatory z logo ADM oraz hologramem.
Prosimy NIE UDOSTĘPNIAĆ mieszkań osobom bez identyfikatorów i poinformować nas o takim zdarzeniu
Poniżej prezentujemy wynik konkursu na wybór brokera ubepieczeniowego dla ADM Chorzów Sp. z o.o.:
Wykaz Oferentów, którzy złożyli swoje oferty:
1. Nord Partner Sp. z o.o. Oddział w Katowicach, ul. Sokolska 65, 40-087 Katowice
2. Willis Polska S.A. Odział Śląski , pl. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
3. EiB Energo Inwest Broker S.A. Oddział Katowice, ul. A Górnika 4/2, 40-133 Katowice
Puktacja przyznana Oferentom w rezultacie postępowania konkursowego jest następująca:
1. Nord Partner Sp. z o.o. 56 pkt
2. Willis Polska S.A. 80 pkt
3. EiB Energo Inwest Broker S.A. 57 pkt
Komisja Konkursowa dokonała wyboru najkorzystniejszej oferty tj.:
Willis Polska S.A. Odział Śląski , pl. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
Regulamin konkursu ofert na wybór brokera ubezpieczeniowego
dla ADM Chorzów Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie, przy ul. Chopina 10/2
z dnia 29.04.2016 r.
Postanowienia ogólne
Przedmiot konkursu
Celem konkursu jest wyłonienie brokera ubezpieczeniowego i powierzenie mu zadań związanych z przedmiotem działalności prowadzonej przez ADM Chorzów Sp. z o.o. Zadania powinny być realizowane w oparciu o ustawę z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym (Dz. U. z 2003 r., nr 124, poz. 14 z późn. zm.).
Do tych zadań będą należały w szczególności:
Przedmiot i zakres obsługi brokerskiej będą integralną częścią umowy, którą ADM Chorzów Sp. z o.o. podpisze z Oferentem. Inne niż wskazane wyżej zapisy umowy zostaną ustalone w drodze negocjacji i prac Komisji Konkursowej powołanej przez Zamawiającego i Oferenta wyłonionego w konkursie.
Warunki udziału w konkursie
Oferenci, którzy nie spełnią któregokolwiek z warunków, zostaną wykluczeni z udziału w konkursie.
Opis sposobu przygotowania oferty oraz wymagane dokumenty
Sposób wyboru Oferenta
Miejsce i termin składania ofert
Kryteria wyboru
Maksymalna ilość punktów w I etapie, jaką broker może otrzymać wynosi 80 punktów.
Dodatkowe negocjacje
Istotne postanowienia umowy
Załączniki:
Załącznik Nr 1 do Regulaminu
……………………………………
(pieczęć Oferenta)
OFERTA
Ja/My niżej podpisany(ni) …………………………………………………………………………………
działając w imieniu i na rzecz:
……………………………………………………………………………………………………………………… (pełna nazwa Oferenta)
………………………………………………………………………………………………………………………(adres siedziby Oferenta)
REGON………………………………………….…………NIP…………………………………..………………
Nr telefonu……………………………………………….nr faxu……………………………………………..
e-mail………………………………………………………………………………………………………………
w odpowiedzi na ogłoszenie o Konkursie na:
„WYBÓR BROKERA UBPIECZENIOWEGO”
Składam(y) niniejszą ofertę:
Jako „BROKER” wyrażamy chęć uczestniczenia w Konkursie na wybór Brokera Ubezpieczeniowego dla ……………………………………w……………………., ul. …………………, świadcząc usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym (Dz. U. z 2003 r. Nr 124, poz. 11 ze zm.), przeprowadzonego w terminach i na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu.
Upoważniam(y) …………………………………………….. do reprezentowania Brokera ubezpieczeniowego w Konkursie (w załączeniu stosowne pełnomocnictwo).
Upoważniamy uprawnionych przedstawicieli Zamawiającego (Komisję Konkursową) do podjęcia działań mających na celu sprawdzenie oświadczeń, dokumentów i przedłożonych informacji oraz do wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, które mogłyby się pojawić w związku ze złożonymi w trakcie konkursu informacjami. Dla tych celów upoważniamy:
…………………………
(Imię i nazwisko)
do dostarczenia stosownej informacji uznanej przez Zamawiającego za konieczną wymaganą w celu sprawdzenia oświadczeń i informacji zawartych w naszej ofercie.
Oświadczamy, że:
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………..
…………………………. ………………………………………………………………
(miejscowość i data) (podpis/y i pieczęć osoby/ób upoważnionej/ych
do występowania w imieniu wykonawcy)
Załącznik nr 2
OŚWIADCZENIE
Składając ofertę w konkursie na wybór brokera ubezpieczeniowego dla ADM Chorzów Sp. z o.o., świadczącego nieodpłatnie usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym (Dz. U. Nr 124, poz. 1154 z późn. zm.) oświadczamy, że:
Niniejszą ofertę składamy na …………. kolejno ponumerowanych stronach.
…………………………. ………………………………………………………………
(miejscowość i data) (podpis/y i pieczęć osoby/ób upoważnionej/ ych
do występowania w imieniu wykonawcy)