Hajduki |
3 Maja 156 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Kalidego 15 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Kalidego 23 Traugutta 2-2a |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Kalidego 41 Ficka 1 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Kalidego 43 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Katowicka 147 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Ks. Czempiela 25-31 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Pl. Mickiewicza 9 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
pl.Mickiewicza 12-13 |
15 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Ks. Czempiela 17 |
16 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Ks. Czempiela 19 |
16 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Ks. Czempiela 21 |
16 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Ks. Czempiela 23 |
16 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Mariańska 1-3c |
16 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Rejtana 4-14 |
16 wrzesień 2016 |
15:30-19:30 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Chorzów II |
3 Maja 103 |
17 wrzesień 2016 |
08.00- 14.00 |
sobota, 1 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Dojazdowa 1-5 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Hajduki |
Dojazdowa 2-6 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Hajduki |
Fredry 1-9 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Odrodzenia 10-12 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 14-16 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 18-20 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 2-4 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 6-8 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Prusa 10-12 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Prusa 2-4 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Prusa 3-5 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Prześwit 1-5 |
19 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 2 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 22-24 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 26-28 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 30-34 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Prusa 14-16 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Prusa 18-20 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Skrajna 20-30 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Śródmieście |
Solskiego 1-11 |
20 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 1-3 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 17-19 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 21-23 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 38-42 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 44-46 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 48 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 5-7 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 9-11 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Skrajna 10-12 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Skrajna 1-3 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Śródmieście |
Skrajna 4-8 |
21 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Hajduki |
Lelewela 1 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 25-27 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 29-33 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 35-39 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 50-54 Podmiejska 54 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Skrajna 14-18 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Skrajna 32-34 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Skrajna 36-38 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
piątek, 7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
Ruch |
Skrajna 40-42 |
22 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Chorzów II |
Asnyka 2-6 |
23 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Odrodzenia 41-45 |
23 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Prześwit 2-6 |
23 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Ruch |
Skrajna 44 |
23 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 8 październik 2016 |
08.00- 14.00 |
Hajduki |
Gagarina 1 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 4 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Niemcewicza 2-4 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Niemcewicza 6-10 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Odrowążów 5 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Orzeszkowej 2 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 10-12 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 2-8 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Śródmieście |
Włodarskiego 3 |
26 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 10 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 12 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 14 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 16 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 6 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 8 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Niemcewicza 5-7 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Niemcewicza 9-11 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 14 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 16 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 18-24 |
27 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 13 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 15 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 17 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 18 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 19 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 10 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 11-13 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 1-3 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 4-6 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 8 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 26-32 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 36-40 |
28 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 21 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 23 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 25 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 27 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 12 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 16-18 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Różanka |
Obr.Chorzowa 20-24 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 42-46 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Podmiejska 48-52 |
29 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Gagarina 31 |
30 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Sempołowskiej 10-12 |
30 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Ruch |
Sempołowskiej 2-8 |
30 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Śródmieście |
Staszica 2-8 |
30 wrzesień 2016 |
15.30- 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
08.00-14.00 |
Hajduki |
Hankego 2-6 Dąbrowskiego72-76 |
3 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Kilińskiego 1 Krasickiego 2 |
3 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 1 Chopina 11A |
3 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Śródmieście |
Staszica 10-18 Podmiejska 34 |
3 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 15 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Chorzów II |
Bogdaina 4-6 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Chorzów II |
Dąbrowskiego 46 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Dąbrowskiego 50,50A |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Dąbrowskiego 61 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Hajducka 23 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Konopnickiej 5 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Konopnickiej 7 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 12 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 3 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 5 |
4 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Katowicka 53 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Katowicka 57 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Katowicka 59 ABCD |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 14 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 16 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krasickiego 18-20 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Różanka |
Mielęckiego 40 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Ruch |
Powstańców 58-60 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Ruch |
Powstańców 71 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Śródmieście |
Wolności 67 |
5 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Chorzów II |
Cmentarna 14 |
6 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Hajduki |
Krzywa 25-29 |
6 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Ruch |
Powstańców 95-95A |
6 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Ruch |
Pułaskiego 4 |
7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Śródmieście |
Urbanowicza 8-18 |
7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Śródmieście |
Wolności 70 |
7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Śródmieście |
Wolności 76 |
7 październik 2016 |
15.30 - 19.30 |
sobota, 22 październik 2016 |
8.00- 14.00 |
Chorzów II |
A. Krajowej 65 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Hajduki |
Gnieźnieńska 18 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Hajduki |
Jasińskiego 7 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Hajduki |
Jasińskiego 9 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Ruch |
Pomorska 1 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Ruch |
Pomorska 1B |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Ruch |
Ratuszowa 16-18 Wita Stwosza 4-6, Zamenhoffa 5 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Ruch |
Ratuszowa 21 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Ruch |
Ratuszowa 24 |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |
Śródmieście |
Wróblewskiego 18, AB |
10 październik 2016 |
15.30-19.30 |
sobota, 29 październik 2016 |
8.00-14.00 |