Poniżej zamieszczamy harmonogram odczytu podzielników prowadzony przez firmę Energosystem na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o.:
10.09.2015 r.
1) ul. Rejtana 4-14 -
klatka nr 4 - godz.13.00 do 15.30
klatka nr 6 - godz.13.00 do 15.30
klatka nr 8 - godz. 14.30 do 16.00
klatka nr 10 - godz. 14.30 do 16.00
klatka nr 12 - godz. 16.00 do 17.30
klatka nr 14 - godz. 16.00 do 17.30
2) ul. Kasprowicza 11a - godz. 17.30 do 18.30
3) ul. Siemianowicka 54 - godz.18.00 do 19.00
11.09.2015 r.
1) ul. Brzozowa
klatka nr 48 - godz. 17.00 do 19.00
klatka nr 50 -godz. 17.00 do 19.00
14.09.2015 r.
1) ul. Żołnierzy Września 15 - godz. 13.00 do 18.00
2) ul. Żołniefrzy Wrzesnia 17 - godz. 13.00 do 18.00
3) ul. Żołnierzy Września 19 - godz. 13.00 do 18.00
15.09.2015 r.
1) ul. Rynek 13 - godz. 13.00 do 14.00
2) ul. Krasickiego
klatka nr 18 - godz. 14.00 do 15.30
klatka nr 20 - godz. 14.00 do 15.30
klatka nr 12 - godz. 14.00 do 15.30
klatka nr 14 - godz. 15.00 do 16.00
klatka nr 16 - godz15.00 do 16.00
3) ul. Gagarina
klatka nr 17 - godz. 17.00 do 19.00
klatka nr 19 - godz. 17.00 do 19.00
16.09.2015 r.
1) ul. Lipińska 18 - godz. 13.00 do 18.00
2) ul. Lipińska 22 - godz. 13.00 o 18.30
3) ul. Lipińska 24 - godz. 13 do 18.30
17.09.2015 r.
1) ul. Wolskiego
klatka nr 4 - godz. 13.00 do 15.30
klatka nr 4a - godz. 13.00 do 15.30
klatka nr 5 - godz. 14.00 do 16.00
klatka nr 12 - godz. 14.0 do 1600
klatka nr 14 - godz. 16.00 do 18.00
klatka nr 16 - godz. 16.00 do 18.00
2) ul. Żołnierzy Września 21 - godz. 17.30 do 19.30
18.09.2015 r.
1) ul. Beskidzka
klatka 20 - godz. 13.00 do 15.30
klatka 22- godz. 13.00 do 15.30
klatka 24 - godz. 13.00 do 15.30
klatka 26 - godz. 14.30 do 16.00
klatka 28 - godz 14.30 do 16.00
2) ul. Beskidzka
klatka 9 - godz. 14.30 do 16.30
klatka 11 - godz. 16.00 do 18.00
klatka 13 - godz. 16.00 do 18.00
21.09.2015 r.
1) ul. Karola Miarki
klatka 29a - godz. 13.00 do 15.30
klatka 29b - godz. 13.00 do 15.30
klatka 29c - godz. 14.00 do 16.00
2) ul. Katowicka
klatka 115 - godz. 15.30 do 17.00
klatka 115a - godz. 15.30 do 17.00
klatka 115b - godz. 16.30 do 18.00
klatka 117 - godz. 16.30 do 18.00
3) Kwiatowa 2 - godz.17.30 do 19.00
22.09.2015 r.
1) ul. Beskidzka 21, 23, 25, 27, 29 - godz. 12.00 do 13.30
2) ul. Lipińska 8, 10, 12, 14, 16 - godz. 13.00 do 14.30
3) ul. Gwarecka 1, 3, 5, 7, 9 - godz. 14.00 do 15.30
4) ul. 3-go Maja 103 (kl. 1,2,3,4,5) - godz. 15.30 do 16.30
5) ul. Ligonia 15.00 do 17.00 - godz. 16.00 do 17.00
6) ul. Mała 2,4,6,8 - godz. 16.00 do 17.30
7) ul. Zjednoczenia 1 , - godz. 17.00 do 18.30
8) ul. Dąbrowskiego 86, 88, 90 - godz. 17.00 do 18.30
9) Pl. Piastowski 8 (kl. I, II, III, IV, V) - godz. 18.00 do 19.00
10) ul. Kordeckiego 2, 2a - godz. 18.00 do 19.00
23.09.2015 r.
1) ul. Krzywa
klatka 25 - godz. 13.00 do 15.30
klatka 27 - godz. 13.00 do 15.30
klatka 29 - godz. 14.00 do 15.30
2) ul. Wolskiego
klatka 7 - godz. 15.30 do 16.30
klatka 9 - godz. 15.30 do 16.30
klatka 11 - godz. 16.00 do 17.00
3) ul. Trzyniecka
klatka 8 - godz. 17.00 do 18.00
klatka 10 - godz. 17.00 do 18.00
4) ul. Św. Pawła 12 - godz. 18.00 do 19.00
5) ul. Ficka 16 - godz. 18.00 do 19.00