Harmonogram - zebrania WM 22.02.2016 r. - 24.02.2016 r.

Zebrania dn. 22.02.2016 r.
Podmiejska 16, 15:00, SP 12
Podmiejska 18-24, 16:15, SP 12
Szybowa 1, 17:00, Gim. nr 4
Szybowa 10, 15:00, Gim. nr 4
Gagarina 6,15:00, ADM
Gagarina 4, 16:15, ADM
Skrajna 4-8, 12:00, ADM
Skrajna 14-18 16:00, SP  12
 Skrajna 14-18 16:00, SP 12
Beskdzka 9-13 15:00, Gim. nr 4
Lipińska 24 17:00, Gim nr 4
Niemcewicza 2-4, 15.00, SP 12
Niemcewicza 5-7, 16.45, SP 12
Gagarina 16 15:00, ADM
Gagarina 17 17:00, ADM
Zebrania 23.02.206 r.
Podmiejska 26-32 15:00, SP 12
 Św. Piotra 11a, 9.00, ADM
Wolności 67* 9:00, ADM
Wolności 70* 11:00, ADM
Odrodzenia 29-33 15:30, SP 12
Odrodzenia 26-28 17:00,SP 12
 Lipińska 22, 15.00, Gim. nr 4
Skrajna 32-34 15:00, SP 12
Skrajna 20-30 17:00, SP 12
11-Listopada* 11:00, ADM
Niemcewicza 6-10, 15.00, SP 12
Niemcewicza 1-3,17.00, SP 12
Gagarina 18, 15.00, ADM
Gagarina 21, 17.00, ADM
Zebrania 24.02.2016 r.
Morcinka 11, 15.00, Gim. nr 4
Morcinka 12, 16.30. Gim. nr 4
Wandy 35, 11.00, ADM
Wandy/Reymonta, 9.00, ADM
Odrodzenia 30-34, 15.00, SP 12
Skrajna 40-42 17.00, SP 12
Skrajna 44, 15.00, SP 12
Świdra 8, 9.00, ADM
Dojazdowa 2-6, 15:30, SP 12
Dojazdowa 1-5, 17:00, SP 12
Niemcewcza 9-11, 15.00, SP 12
Obr. Chorzowa 1-3, 17.00, SP 12
Gagarina 23, 15.00, ADM
Gagrina 25, 17.00, ADM

Poniżej zamieszczamy harmonogram odczytu podzielników prowadzony przez firmę Energosystem na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o.:

10.09.2015 r.

1) ul. Rejtana 4-14 -

klatka nr 4 - godz.13.00 do 15.30

klatka nr 6 - godz.13.00 do 15.30

klatka nr 8 - godz. 14.30 do 16.00

klatka nr 10 - godz. 14.30 do 16.00

klatka nr 12 - godz. 16.00 do 17.30

klatka nr 14 - godz. 16.00 do 17.30

2) ul. Kasprowicza 11a - godz. 17.30 do 18.30

3) ul. Siemianowicka 54 - godz.18.00 do 19.00

11.09.2015 r.

1) ul. Brzozowa

klatka nr 48 - godz. 17.00 do 19.00

klatka nr 50 -godz. 17.00 do 19.00

14.09.2015 r.

1) ul. Żołnierzy Września 15 - godz. 13.00 do 18.00

2) ul. Żołniefrzy Wrzesnia 17 - godz. 13.00 do 18.00

3) ul. Żołnierzy Września 19 - godz. 13.00 do 18.00

15.09.2015 r.

1) ul. Rynek 13 - godz. 13.00 do 14.00

2) ul. Krasickiego

klatka nr 18 - godz. 14.00 do 15.30

klatka nr 20 - godz. 14.00 do 15.30

klatka nr 12 - godz. 14.00 do 15.30

klatka nr 14 - godz. 15.00 do 16.00

klatka nr 16 - godz15.00 do 16.00

3) ul. Gagarina

klatka nr 17 - godz. 17.00 do 19.00

klatka nr 19 - godz. 17.00 do 19.00

16.09.2015 r.

1) ul. Lipińska 18 - godz. 13.00 do 18.00

2) ul. Lipińska 22 - godz. 13.00 o 18.30

3) ul. Lipińska 24 - godz. 13 do 18.30

17.09.2015 r.

1) ul. Wolskiego

klatka nr 4 - godz. 13.00 do 15.30

klatka nr 4a - godz. 13.00 do 15.30

klatka nr 5 - godz. 14.00 do 16.00

klatka nr 12 - godz. 14.0 do 1600

klatka nr 14 - godz. 16.00 do 18.00

klatka nr 16 - godz. 16.00 do 18.00

2) ul. Żołnierzy Września 21 - godz. 17.30 do 19.30

18.09.2015 r.

1) ul. Beskidzka

klatka 20 - godz. 13.00 do 15.30

klatka 22- godz. 13.00 do 15.30

klatka 24 - godz. 13.00 do 15.30

klatka 26 - godz. 14.30 do 16.00

klatka 28 - godz 14.30 do 16.00

2) ul. Beskidzka

klatka 9 - godz. 14.30 do 16.30

klatka 11 - godz. 16.00 do 18.00

klatka 13 - godz. 16.00 do 18.00

21.09.2015 r.

1) ul. Karola Miarki

klatka 29a  - godz. 13.00 do 15.30

klatka 29b - godz. 13.00 do 15.30

klatka 29c - godz. 14.00 do 16.00

2) ul. Katowicka

klatka 115 - godz. 15.30 do 17.00

klatka 115a - godz. 15.30 do 17.00

klatka 115b - godz. 16.30 do 18.00

klatka 117 - godz. 16.30 do 18.00

3) Kwiatowa 2 - godz.17.30 do 19.00

22.09.2015 r.

1) ul. Beskidzka 21, 23, 25, 27, 29 - godz. 12.00 do 13.30

2) ul. Lipińska 8, 10, 12, 14, 16 - godz. 13.00 do 14.30

3) ul. Gwarecka 1, 3, 5, 7, 9 - godz. 14.00 do 15.30

4) ul. 3-go Maja 103 (kl. 1,2,3,4,5) - godz. 15.30 do 16.30

5) ul. Ligonia 15.00 do 17.00 - godz. 16.00 do 17.00

6) ul. Mała 2,4,6,8 - godz. 16.00 do 17.30

7) ul. Zjednoczenia 1 , - godz. 17.00 do 18.30

8) ul. Dąbrowskiego 86, 88, 90 - godz. 17.00 do 18.30

9) Pl. Piastowski 8 (kl. I, II, III, IV, V) - godz.  18.00 do 19.00

10) ul. Kordeckiego 2, 2a - godz. 18.00 do 19.00

23.09.2015 r.

1) ul. Krzywa

klatka 25 - godz. 13.00 do 15.30

klatka 27 - godz. 13.00 do 15.30

klatka 29 - godz. 14.00 do 15.30

2) ul. Wolskiego

klatka 7 - godz. 15.30 do 16.30

klatka 9 - godz. 15.30 do 16.30

klatka 11 - godz. 16.00 do 17.00

3) ul. Trzyniecka

klatka 8 - godz. 17.00 do 18.00

klatka 10 - godz. 17.00 do 18.00

4) ul. Św. Pawła 12 - godz. 18.00 do 19.00

5) ul. Ficka 16 - godz. 18.00 do 19.00

 

 

 

W związku z rozpoczęciem napełniania instalacji wewnętrznej centralnego ogrzewania w budynkach zarządzanych przez ADM Chorzów Sp. z o.o., poniżej przedstawiamy harmonogram (cz.1):

1. z SWC Kilińskiego 1 - od dnia 1.09.2015 r.

2. z SWC Katowicka 59b - od dnia 1.09.2015 r.

3 z SWC Katowicka 59d - od dnia 1.09.2015 r.

4. z SWC Krasickiego 15 - od dnia 1.09.2015 r.

5. z SWC Zjednoczenia 1 - od dnia 02.09.2015 r.

6. z SWC Rynek 13 - od dnia 03.09.2015 r.

7. z SWC Powstańców 60 + Hankego 4 - od dnia 03.09.2015 r.

8. z SWC Powstańców 95 - od dnia 03.09.2015 r.

9. z SWC Wolskiego 10                

                 Wolskiego 12-16          od dnia 03.09.2015 r.

                 Wolskiego 4-4a

                 Wolskiego 5

10. z SWC Wolności 140 - 03.09.2015 r.

11. z SWC Racławicka 41 - od dnia 28.08.2015 r.

12. Trzyniecka 8-10 - od dnia 02.09.2015 r.

13. Trzyniecka 2-4 - od dnia 02.09.2015 r.

14. z SWC Rejtana 4 - od dnia 26.08.2015 r.

15.Siemianowicka 54 - od dnia 26.08.2015 r.

 

 

 
 

 

Odczyt wskazań podzielników kosztów C.O.nastąpi:

- w budynku przy ul Beskidzkiej 15-19 dn. 05.09.2015 r. w godz. 8.00 - 12.30

- w budynku przy ul. Gagarina 13-15 dn. 05.09.2015 r. w godz. 12.00 - 14.30

- w budynku przy ul. Gagarina 21-23 dn. 05.09.2015 r.w godz. 14.00 - 16.30

- w budynku przy ul. Gagarina 25-27 dn. 05.09.2015 r. w godz. 16.00-18.00

Prosimy o obecność podczas odczytów orazo ułatwnienie dostępu do urządzeń  pomiarowych.

Na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o., odczyty przeprowadzi firma Techem.




ADM Chorzów

41-500 Chorzów
41-500 Chorzów
ul. Chopina 10/2
ul. Chopina 10/2
NIP
NIP 627-27-41-280
REGON
REGON 36132762600000
KRS
KRS 0000554435

Telefony

323460265
32 3460265
322417450
32 2417450
322417454
32 2417454

Godz. urzędowania

Poniedziałek        7:00 15:00
Poniedziałek 7:00 - 15:00
Wtorek 10:00 15:00
Wtorek 10:00 - 15:00
Środa 7:00 15:00
Środa 7:00 - 15:00
Czwartek 10:00 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 7:00 13:00
Piątek 7:00 - 13:00