Aktualności

Aktualności (140)

poniedziałek, 10 październik 2016 10:54

Uwaga! Przerwa w dostawie energii ciepnej!

Napisane przez

W związku z awarią na sieci ciepłowniczej informujemy, iż
 dnia 10.10.2016 godz. 08:00 do  godz. 18:00
nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej do Państwa obiektów:

Pl. Piastowski 8, Tadeusza Rejtana 4 -14, Ź. Września 17,19,21, Lipińska 8-18.

czwartek, 29 wrzesień 2016 11:26

Zimne kaloryfery nie oznaczają awarii na instalacji CO!

Napisane przez

           Należy pamiętać, że grzejniki z zaworami termostatycznymi dostosowują się do temperatury otoczenia. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują temperaturę w pomieszczeniu poprzez zmianę przepływu czynnika grzewczego przez grzejnik. Zastosowanie termostatycznych zaworów grzejnikowych pozwala na indywidualną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu. Zawór z głowicą termostatyczną posiada czujnik temperatury bezpośrednio w głowicy termostatycznej, a więc jej przysłanianie i nieprawidłowe użytkowanie może spowodować zmniejszenie komfortu cieplnego w mieszkaniu przy zwiększonym poborze energii. Pokrętłem od zaworu ustawia się żądaną temperaturę w pomieszczeniu, a zawór w zależności od panujących warunków temperaturowych dąży do utrzymania zadanej temperatury. Tak więc przy stosunkowo ciepłych porach w czasie dnia (nagłych ociepleniach) zawór termostatyczny może okresowo zamykać dopływ czynnika grzewczego do grzejnika, ponieważ temperatura w pomieszczeniu jest wyższa lub równa temperaturze zadanej. Wówczas „zimne kaloryfery” to zjawisko normalne, a nie awaria ogrzewania. Dla większości mieszkańców „zimne kaloryfery” (nawet w czasie nagłych ociepleń) to zjawisko awaryjne, ponieważ panuje przyzwyczajenie z okresu kiedy instalacja nie posiadała automatycznej regulacji, a „zimne kaloryfery” oznaczały faktycznie awarię.

Jeśli grzejnik nie grzeje – odkręcamy na max. czyli poziom 5 i czekamy 2 godziny. Jeśli po tym czasie grzejnik NIE zacznie grzać zgłaszamy problem do administracji.

czwartek, 29 wrzesień 2016 11:25

Co robić, gdy poczujesz gaz?

Napisane przez
  1. Gaz ziemny może stanowić ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Chcielibyśmy zatem przypomnieć mieszkańcom Chorzowa o konieczności przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. W związku z powyższym przedstawiamy Państwu kilka rad i wskazówek, które pozwolą chronić siebie i swoje otoczenie przed ewentualnym niebezpieczeństwem.

Gdy poczujesz gaz !!!!!

• nie używaj otwartego ognia

• nie włączaj światła ani żadnych urządzeń elektrycznych

• powiadom sąsiadów i osoby mieszkające w pobliżu

• zamknij zawór gazu w mieszkaniu, domu

• otwórz okna, tak by spowodować przewiew

• wyjdź na zewnątrz budynku i zawiadom jak najszybciej pogotowie gazowe oraz administrację

Pamiętajmy o tym, iż obowiązuje całkowity zakaz używania butli gazowych w budynkach wyposażonych w gaz ziemny. Przepisy jednoznacznie zabraniają łączenia obu instalacji w jednym budynku. Natomiast, w budynkach, gdzie ich stosowanie jest dozwolone , w kuchni umieszczane powinny być w odległości co najmniej 1,5 m od urządzeń emitujących ciepło, np. piece, grzejniki (z wyjątkiem zestawów kuchni gazowych). Ponadto butle gazowe należy ustawiać pionowo, zabezpieczyć przed upadkiem i uderzeniem oraz z dala od urządzeń powodujących iskrzenie. Warto także wspomnieć o połączeniu butli z kuchenką - wąż elastyczny powinien być nie dłuższy niż 3 m.

Nie dogrzewajmy pomieszczeń wykorzystując kuchenki gazowe. Metoda ta rodzi niebezpieczeństwo zatrucia czadem.

Wykorzystując  gaz jako źródło dodatkowego ogrzewania, należy pamiętać o:

- zapewnieniu prawidłowej wentylacji pomieszczenia,

-stosowania mikrowentylacji okien i drzwi,

- nie zasłaniania (nigdy) kratek wentylacyjnych,

- dokonywania z pomocą fachowców okresowych przeglądów komina, urządzeń grzewczych i instalacji wentylacyjnej,

- zainstalowania czujników tlenku węgla w tej części domu, w której sypia rodzina - to skuteczne urządzenia, które uratowały już niejedno życie.

Bardzo istotne jest, by pamiętać o odpowiednim podłączeniu piecyków, bądź gazowych podgrzewaczy wody, które powinny posiadać krajowe atesty. Nie wolno podłączać ich samodzielnie. Zawsze należy wezwać fachowców, którzy wykonają i odbiorą prace. Pamiętajmy o tym, że wszelkie urządzenia grzewcze muszą być systematycznie poddawane okresowym przeglądom. Ponadto należy korzystać z nich w sposób zgodny z uwarunkowaniami technicznymi i zaleceniami producenta.

Chcielibyśmy uświadomić mieszkańcom miasta jak ważne jest stosowanie się do wyżej opisanych porad. Mamy nadzieję, że wskazówki te zwiększą czujność wszystkich lokatorów.

Pogotowie Gazowe tel. 992

czwartek, 22 wrzesień 2016 07:48

Uwaga! 26.09 brak prądu w siedzibie ADM!

Napisane przez

Informujemy, iż dn. 26.09.2016 r. w siedzibie ADM Chorzów Sp. z o.o. przy ul. Chopina 10/2 w Chorzowie w godzinach między 8 a 12.00 nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej, w związku z powyższym w przypadku wszelkich zgłoszeń prosimy o kontakt pod numerami telefonów komórkowych:

Opiekunowie Wspólnot:

- Katarzyna Gold 693 667 676

- Joanna Chmielecka 663 667 474

- Karol Chamera 885 667 272

- Justyna Witkowska 603 667 373

- Krystyna Beiner – Madejak 721 726 060

- Dawid Jans 724 556 565

- Donata Świtała 663 607 575

- Anna Zawadowicz 667 535 554

- Kamil Wnuk 695 03 050

- Aleksandra Juszczyk – Kierownik Działu Organizacji i Rozwoju

Dział Nadzoru nad remontami:

- Zuzanna Zaria Zarine – 667 555 151

Odczyty i wymiana podzielników realizowane przez firmę Energosystem na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o.:

24.09.2016 r. - SOBOTA:

UL. GAGARINA 13 godz. 9-12.00

UL GAGARINA 15 godz. 9-12.00

UL. GAGARINA 21 godz. 12-15.00

UL. GAGARINA 23 godz. 12-15.00

 

Prosmiy  o udostępnianie mieszkań.

czwartek, 22 wrzesień 2016 07:24

Harmonogram przeglądów gazowych cz. II

Napisane przez
Hajduki 3 Maja 156 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Kalidego 15 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Kalidego 23 Traugutta 2-2a 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Kalidego 41 Ficka 1 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Kalidego 43 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Katowicka 147 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Ks. Czempiela 25-31 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Pl. Mickiewicza 9 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Ruch pl.Mickiewicza 12-13 15 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Ks. Czempiela 17 16 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Ks. Czempiela 19 16 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Ks. Czempiela 21 16 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Ks. Czempiela 23 16 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Mariańska 1-3c 16 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Rejtana 4-14 16 wrzesień 2016 15:30-19:30 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Chorzów II 3 Maja 103 17 wrzesień 2016 08.00- 14.00 sobota, 1 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Dojazdowa 1-5 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Hajduki Dojazdowa 2-6 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Hajduki Fredry 1-9 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Odrodzenia 10-12 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 14-16 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 18-20 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 2-4 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 6-8 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Prusa 10-12 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Prusa 2-4 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Prusa 3-5 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Prześwit 1-5 19 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Różanka Obr.Chorzowa 2 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 22-24 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 26-28 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 30-34 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Prusa 14-16 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Prusa 18-20 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Skrajna 20-30 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Śródmieście Solskiego 1-11 20 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 1-3 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 17-19 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 21-23 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 38-42 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 44-46 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 48 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 5-7 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 9-11 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Skrajna 10-12 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Skrajna 1-3 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Śródmieście Skrajna 4-8 21 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Hajduki Lelewela 1 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 25-27 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 29-33 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 35-39 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 50-54 Podmiejska 54 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Skrajna 14-18 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Skrajna 32-34 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Skrajna 36-38 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 piątek, 7 październik 2016 15.30 - 19.30
Ruch Skrajna 40-42 22 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Chorzów II Asnyka 2-6 23 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Odrodzenia 41-45 23 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Prześwit 2-6 23 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Ruch Skrajna 44 23 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 8 październik 2016 08.00- 14.00
Hajduki Gagarina 1 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 4 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Niemcewicza 2-4 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Niemcewicza 6-10 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Odrowążów 5 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Orzeszkowej 2 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 10-12 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 2-8 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Śródmieście Włodarskiego 3 26 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 10 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 12 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 14 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 16 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 6 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 8 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Niemcewicza 5-7 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Niemcewicza 9-11 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 14 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 16 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 18-24 27 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 13 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 15 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 17 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 18 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 19 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 10 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 11-13 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 1-3 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 4-6 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 8 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 26-32 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 36-40 28 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 21 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 23 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 25 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 27 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 12 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 16-18 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Różanka Obr.Chorzowa 20-24 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 42-46 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Podmiejska 48-52 29 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Gagarina 31 30 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Sempołowskiej 10-12 30 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Ruch Sempołowskiej 2-8 30 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Śródmieście Staszica 2-8 30 wrzesień 2016 15.30- 19.30 sobota, 15 październik 2016 08.00-14.00
Hajduki Hankego 2-6 Dąbrowskiego72-76 3 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Kilińskiego 1 Krasickiego 2 3 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 1 Chopina 11A 3 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Śródmieście Staszica 10-18 Podmiejska 34 3 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 15 październik 2016 8.00- 14.00
Chorzów II Bogdaina 4-6 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Chorzów II Dąbrowskiego 46 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Dąbrowskiego 50,50A 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Dąbrowskiego 61 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Hajducka 23 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Konopnickiej 5 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Konopnickiej 7 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 12 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 3 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 5 4 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Katowicka 53 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Katowicka 57 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Katowicka 59 ABCD 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 14 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 16 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krasickiego 18-20 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Różanka Mielęckiego 40 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Ruch Powstańców 58-60 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Ruch Powstańców 71 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Śródmieście Wolności 67 5 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Chorzów II Cmentarna 14 6 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Hajduki Krzywa 25-29 6 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Ruch Powstańców 95-95A 6 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Ruch Pułaskiego 4 7 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Śródmieście Urbanowicza 8-18 7 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Śródmieście Wolności 70 7 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Śródmieście Wolności 76 7 październik 2016 15.30 - 19.30 sobota, 22 październik 2016 8.00- 14.00
Chorzów II A. Krajowej 65 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Hajduki Gnieźnieńska 18 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Hajduki Jasińskiego 7 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Hajduki Jasińskiego 9 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Ruch Pomorska 1 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Ruch Pomorska 1B 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Ruch Ratuszowa 16-18 Wita Stwosza 4-6, Zamenhoffa 5 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Ruch Ratuszowa 21 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Ruch Ratuszowa 24 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
Śródmieście Wróblewskiego 18, AB 10 październik 2016 15.30-19.30 sobota, 29 październik 2016 8.00-14.00
wtorek, 20 wrzesień 2016 07:21

23.09.2016 r. firma będzie nieczynna!

Napisane przez

Informujemy, iż dn. 23.09.2016 r. (piątek) administracja ADM Chorzów Sp. z o.o. będzie nieczynna.

W tym dniu Pogotowie Awaryjne będzie pełnić całodobowy dyżur pod numerem telefonu:

604-718-165

piątek, 09 wrzesień 2016 08:25

Harmonogram przeglądów budowlanych

Napisane przez

1

Armii Krajowej nr 104-106 Ruch 14.09
2 Armii Krajowej nr 141 A,B Ruch 14.09
3 Armii Krajowej 143 Ruch 14.09
4 Armii Krajowej 65 Ruch 14.09
5 Armii Krajowej 70 Ruch 14.09
6 Armii Krajowej 98 Ruch 14.09
7 Armii Krajowej 105 Ruch 14.09
9 Brzozowa nr 32-34 Hajduki 14.09
10 Brzozowa nr 36 Hajduki 14.09
11 Brzozowa 48 Hajduki 14.09
12 Brzozowa 50 Hajduki 14.09
13 Chocimska 4 Ruch 15.09
14 Chocimska 6 Ruch 15.09
15 Chocimska nr 8-10, Wyspiańskiego nr 5   Ruch 15.09
16 Chodkiewicza 1 Ruch 15.09
17 Chodkiewicza 1A Ruch 15.09
18 Chodkiewicza 1B Ruch 15.09
19 Chodkiewicza 3-3A Ruch 15.09
20 Chodkiewicza 5-5A Ruch 15.09
21 Cieszyńska nr 1, nr 1A, nr 1B Ruch 16.09
22 Cieszyńska nr 11, nr 11A, nr 11B Ruch 16.09
24 Czempiela nr 17 Hajduki 16.09
25 Czempiela nr 19 Hajduki 16.09
26 Czempiela nr 21 Hajduki 16.09
27 Czempiela nr 23 Hajduki 16.09
28 Częstochowska 18 Ruch 16.09
29 Czysta nr 2-4 Ruch 16.09
30 Dąbrowskiego 46 Różanka 19.09
31 Dąbrowskiego nr 67-69 Ruch 19.09
32 Dąbrowskiego nr 71-73 Ruch 19.09
33 Dąbrowskiego nr 77-79 Ruch 19.09
34 Dąbrowskiego nr 78 Ruch 19.09
35 Dąbrowskiego nr 80-84 Ruch 19.09
36 Dąbrowskiego nr 86-90 Ruch 19.09
37 Dąbrowskiego 61 Różanka 19.09
38 Długa 11 A,B,C Ruch 20.09
39 Długa nr 38-40 Ruch 20.09
40 Długa nr 44-48 Ruch 20.09
41 Długa nr 44A-48A Ruch 20.09
42 Długa nr 50A Ruch 20.09
43 Długa nr 50 Ruch 20.09
44 Długa 54D-E Ruch 20.09
45 Długa 5-5D Ruch 20.09
46 Długa 58-60 Ruch 20.09
47 Długa 6B-6C Ruch 21.09
48 Długa 7-7B Ruch 21.09
49 Długa nr 8-12 Ruch 21.09
50 Długa 9-9B Ruch 21.09
51 Długa 73 Ruch 21.09
52 Dobrodzieńska 29 Ruch 21.09
53 Dobrodzieńska 10,10 A Ruch 21.09
54 Dojazdowa 1-5 Hajduki 22.09
55 Dojazdowa 2-6 Hajduki 22.09
57 Gagarina 10 Hajduki 22.09
58 Gagarina 13 Hajduki 23.09
59 Gagarina 14 Hajduki 22.09
60 Gagarina 15 Hajduki 23.09
61 Gagarina 18 Hajduki 22.09
62 Gagarina 21 Hajduki 23.09
63 Gagarina 23 Hajduki 23.09
64 Gagarina 4 Hajduki 22.09
65 Gagarina 6 Hajduki 22.09
66 Gagarina 19 Hajduki 23.09
67 Gnieźnieńska 18 Ruch 23.09
68 Górnicza nr 13 Ruch 23.09
69 Górnicza 11 Ruch 23.09
70 Hajducka 23 Różanka 26.09
71 Hajducka 91 Ruch 26.09
73 Jasińskiego nr 7 Ruch 26.09
74 Jasińskiego nr 9 Ruch 26.09
75 Jasna 31 31 Ruch 26.09
76 Kasprowicza 19 Chorzów Stary 26.09
77 Kasprowicza 11,11a Chorzów Stary 26.09

PRZEGLĄDY BĘDĄ PRZEPROWADZANE W GODZINACH OD 14.00 DO 18.00.

Prosimy o udostępnianie częśći wspólnych budynków tj. strychów i piwnic.

Osoby realizujące przegądy na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o. będą posiadały imienne identyfikatory z logiem firmy i hologramem.

Poniżej prezentujemy harmonogram odczytów podzielników co wraz z wymianą na radiowe.

Prosimy o udostępnianie mieszkań.

Oczyty będą realizowane przez firmę Energosystem na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o.

czwartek, 25 sierpień 2016 10:22

Harmonogram odczytu podzielników

Napisane przez

Harmonogram odczytu podzielników realizowany przez firmę Energosystme na zlecenie ADM Chorzów Sp. z o.o. poniżej:

 




ADM Chorzów

41-500 Chorzów
41-500 Chorzów
ul. Chopina 10/2
ul. Chopina 10/2
NIP
NIP 627-27-41-280
REGON
REGON 36132762600000
KRS
KRS 0000554435

Telefony

323460265
32 3460265
322417450
32 2417450
322417454
32 2417454

Godz. urzędowania

Poniedziałek        7:00 15:00
Poniedziałek 7:00 - 15:00
Wtorek 10:00 15:00
Wtorek 10:00 - 15:00
Środa 7:00 15:00
Środa 7:00 - 15:00
Czwartek 10:00 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 7:00 13:00
Piątek 7:00 - 13:00